Slavnostní předávání mezinárodních certifikátů Cambridge English

V úterý 17. 9. 2024 naše škola  ve spolupráci s Cambridge centrem Hello uspořádala slavnostní předávání mezinárodních certifikátů Cambridge English. Je to významná událost, která oslavuje úspěchy našich žáků v oblasti znalostí anglického jazyka. Tyto certifikáty, které jsou uznávané po celém světě, představují nejen potvrzení vysoké úrovně jazykových dovedností našich žáků, kvalitní výuky jazyků na naší škole, ale také odhodlání a úsilí, které studenti vynaložili během své přípravy na zkoušku.

V minulém školním roce vykonalo některou z úrovní zkoušky Cambridge Exams 50 žáků naší školy. A všichni byli úspěšní! Ti nejlepší dosáhli úrovně B1 – což je úroveň maturitní zkoušky a 10 žáků dokonce obdrželo certifikát s úrovní B2 – FCE, tedy o stupeň výše než je maturita. Slavnostní akce se konala za účasti absolventů zkoušek, pedagogů, vedení školy, rodičů i prarodičů. Společně jsme oslavili tento velký úspěch a srdečně pogratulovali všem, kteří získali své certifikáty. Jejich vytrvalá práce, píle a odhodlání budou jistě inspirací pro všechny ostatní studenty.

Děkujeme všem, pedagogům i rodičům, kteří se na přípravě žáků ke zkouškám podíleli a podporovali je.

Všem úspěšným absolventům přejeme hodně dalších úspěchů a těšíme se na další úrovně, které jistě zdoláte!

Cambridge English 1
Cambridge English 2
Cambridge English 3

Všechny fotografie z galerie Předávání certifikátů Cambridge English